Zostań beta-testerem

2 czerwca 20200

Ruszamy z promocją – i zaczynamy w sposób typowy dla popularnych obecnie mechanizmów startup! Warranticon w wersji serwerowej – On-Premises – jest już gotowy w wersji premierowej – 1.0. Co to oznacza? Otóż chcemy zaproponować 20 użytkownikom reprezentującym jedną z dwóch grup (on-site i cloud) szczególnie atrakcyjne zasady korzystania z naszego systemu.

Uzyskanie statusu beta-testera – to przede wszystkim istotny udział w procesie weryfikacji aplikacji. Chcemy poznać praktyczne doświadczenia użytkowników z różnych dziedzin biznesu – najlepiej – w praktyce. Gdy mówimy o wersji chmurowej sytuacja jest bardzo klarowna, bo dobór modułów to kwestia prostego wyboru. Instancja serwerowa wymaga od obu stron dużego zaangażowania, przede wszystkim w proces wdrożeniowy, który często stanowi istotny element ostatecznego kosztu zakupu aplikacji.

Jeśli chcesz poznać szczegóły naszej oferty dedykowanej beta-testerom, zarejestruj swój e-mail w naszym kanale newsletter. Szczegółowe warunki ogłosimy właśnie w tym kanale komunikacji, a decydować będzie kolejność zgłoszeń i wstępna weryfikacja oczekiwań.

 

Zapraszamy do rejestracji już teraz!

 

 

20+20 = specjalna oferta dla beta-testerów. Dowiedz się co możesz zyskać?

Warranticon

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany przy odpowiedzi. Wymagane pola zaznaczone są gwiazdką *

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.