Integracja wiedzy o produktach YouTube

Integracja wiedzy o produktach

23 października 20200

Intencją twórców systemu Warranticon jest automatyzacja procesów, które dzięki zaawansowanym integracjom usprawniają pracę z danymi. Świetnym przykładem takiej optymalizacji jest współpraca z firmą Epson Europe B.V. Użytkownicy systemu Warranticon, którzy świadczą swoje usługi serwisowe w oparciu o produkty marki EPSON, błyskawicznie kreują w systemie produkty, które automatycznie wyposażane są w bardzo bogatą treść charakteryzującą i specyfikującą produkt. 

Wprowadzamy dwie kluczowe informacje w systemie Warranticon, czyli nazwa producenta (tj. EPSON) oraz numer produktu nadany przez producenta, np.: C11CE47401 – Workforce Enterprise WF-C20590, C31CH63012 – mpos TM-m30II-S, czy V11HA08540 dla projektora EB-750F itp. Po zadeklarowaniu tych dwóch zmiennych zyskujemy automatyczny dostęp do zasobów marketingowych takich jak zdjęcia czy filmy demonstracyjne, specyfikacja techniczna, broszury i informacje techniczne. 

Warranticon integration with EPSON

Operator serwisu, czy pracownik firmy nie musi przechodzić do innych systemów, aby szybko uzyskać informacje odnośnie charakterystyki produktu, a co najważniejsze – udostępniając klientowi tzw. Strefę Klienta, uzyska on unikalne miejsce w którym znajdzie wszelkie informacje odnośnie możliwości produktu, który użytkuje.

Firma Epson w sposób wyjątkowo skrupulatny rozwija zasoby wiedzy o produktach, które udostępnia swoim partnerom, dzięki czemu klienci i użytkownicy produktów tej marki mogą czuć się bardzo dobrze zaopiekowani. 

Potencjał systemu Warranticon istotnie przybiera na sile, gdy jego użytkownicy dbają o właściwe uzupełnianie struktury informacji o produktach. Parametr nazwy producenta i symbol produktu to elementy podstawowe i wystarczające do aktywowania mechanizmu integrującego, a korzyści jakie uzyskujemy są bardzo atrakcyjne.    

 

Bądź na bieżąco

Zainteresował Cię ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera po więcej!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i możliwościach współpracy? Zapraszamy do kontaktu.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany przy odpowiedzi. Wymagane pola zaznaczone są gwiazdką *

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.