Wbudowany inteligentny algorytm odczytujący raporty e-mail z licznikami Info

Wbudowany inteligentny algorytm odczytujący raporty e-mail z licznikami

10 maja 20210

Firma Ediko Sp. z o.o. współpracuje bardzo blisko z niemiecką marką Triumph-Adler – producenta urządzeń drukujących. Dzięki doświadczeniu w świadczeniu usług serwisu urządzeń wielofunkcyjnych – mamy świadomość jak ważne dla firm serwisowych jest szybkie dotarcie do informacji o przebiegu urządzenia, czy o stanie materiałów eksploatacyjnych pracujących w maszynie.

Warranticon – jest zintegrowany z zaawansowanym algorytmem „biblioteki metryk”, który potrafi w pracować z danymi licznikowymi oraz właściwie je analizować. Dlaczego to taki unikalny mechanizm? Bo ilość danych metrycznych – takich jak stan licznika spływa do Warranticonu w sposób masowy – a wyobraźmy sobie firmę która obsługuje kilkadziesiąt tysięcy maszyn, które generują kilka liczników na godzinę, aby następnie wysłać je do analizy. Ilość tych danych rośnie z minuty na minutę, a analiza ich trendu lub poprawności może stać się niezwykle uciążliwa, jeśli nie mamy do tego właściwych systemów. Gdy środowiska klientów, których obsługujemy są zróżnicowane, tym trudniej jest dostarczyć im uniwersalne narzędzie.

Warranticon – zyskał nowy mechanizm – „parsowania” – czyli właściwego odczytywania treści e-mail, w której gąszczu, znajdują się określone dane z których chcemy korzystać.

Teraz użytkownik systemu Warranticon ma zdecydowanie więcej możliwości:

  • w przypadku firm które posiadają rozbudowane środowisko druku, możliwe jest wykorzystanie aplikacji takiej jak MPS Satellite, która jest zintegrowana z Warranticon – co powoduje, że system automatycznie przetwarza masę danych spływających z systemu monitorującego, aby przypisać te dane do odpowiednich miejsc w systemie,
  • gdy klient posiada jedno lub dosłownie kilka urządzeń możliwe jest wykorzystanie aplikacji mobilnej – MPS Satellite, która również odczyta licznik z urządzenia sieciowego i przekaże te dane do Warranticon,
  • natomiast alternatywą jest opcja w której urządzenia potrafią same wysłać raport o swoim zużyciu – takimi maszynami są na przykład drukarki i urządzenia wielofunkcyjne takich marek jak: Triumph-Adler, Kyocera, czy Utax. Wystarczy zadeklarować adres email do wysłania raportu, oraz ten sam adres określić w systemie Warranticon, jako miejsce do którego spływają raporty, aby zautomatyzować procesy odczytu liczników.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami możliwości automatycznego odczytu liczników i innych danych z urządzeń drukujących.

 

Bądź na bieżąco

Zainteresował Cię ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera po więcej!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i możliwościach współpracy? Zapraszamy do kontaktu.

https://warranticon.com/wp-content/uploads/2021/05/bilboard-img-woman.jpg

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany przy odpowiedzi. Wymagane pola zaznaczone są gwiazdką *

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.