Przejrzysty nowoczesny portal informacyjny - taki jest i taki będzie warranticon.com. Zapraszamy do lektury.

Warranticon

warranticon.com portal inny niż wszystkie

2 czerwca 2020przez Alan0

Rozpoczynamy pierwszy etap promocji, a jednocześnie komercjalizacji systemu Warranticon. Kluczową rolę na tym etapie odgrywa nasza nowa strona internetowa, której misją będzie szerzenie wiedzy na temat systemów klasy FSM – ale także CMMS, DMS, czy nawet ERP.

Portal warranticon.com ma dostarczyć informację o tym, jakie narzędzia i funkcjonalności kryją się za systemem WARRANTICON. Dlaczego warto używać naszego systemu i jak pomoże w codziennych, operacyjnych działaniach służbowych oraz jak może pomóc w uporządkowaniu zasobów w naszym „Home Office”.

Strona internetowa będzie sukcesywnie rozwijana o nowe treści – tak, aby na bieżąco informować o komercjalizacji kolejnych funkcjonalności. Z uwagi na to, że cały „ekosystem” związany z Warranticon’em to nie tylko system on-premises, ale także platforma chmurowa, mobilna oraz seria mechanizmów integracji – API. Będziemy dozować wiedzę tak, aby odpowiedź na określone pytania i wątpliwości pojawiła się we właściwym miejscu i we właściwym czasie.

przez Alan

Alan - dba o rozwój i komunikację systemów informatycznych produkowanych w firmie Ediko Sp. z o.o., jednocześnie kształtuje i współtworzy system w zakresie programistycznym, kreatywnym i koncepcyjnym. Prowadzi konsultacje i prezentacje dotyczące systemu Warranticon.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany przy odpowiedzi. Wymagane pola zaznaczone są gwiazdką *

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

bt_bb_section_top_section_coverage_image