https://warranticon.com/wp-content/uploads/2020/06/warranticon-tech.jpg

System dla każdego serwisu

1 czerwca 20200

Każdy rodzaj usług serwisowych wymaga wiedzy profesjonalnej. Kompetencje pracowników są gwarancją tego, aby zdarzenie, czy awaria do której wyrusza inżynier lub technik serwisu, zostało pomyślnie przywrócone do właściwego stanu.

Jednak „profesjonalny serwis” to nie tylko technik – to również właściwa logistyka, obsługa klienta i coraz częściej „automatyzacja”. Dzięki systemom informatycznym możemy monitorować sprzęt i jego działanie, na odległość, a coraz częściej – także – zdalnie przywrócić go do właściwego działania.

System Serwisowy Warranticon – to duża liczba funkcjonalności, które klasyfikujemy w określonych sekcjach tematycznych. To przede wszystkim zarządzanie zgłoszeniami i zadaniami oraz stanami magazynowymi, ale także funkcjonalności „inteligentne”. Odpowiednio „nauczony” system, dzięki zaawansowanym algorytmom, może nie tylko przewidzieć zdarzenie, co optymalizuje koszty i zwiększa zadowolenie klienta, ale także istotnie wpłynąć na procesy operacyjne. Automatyczne planowanie zadań to istotne usprawnienie pracy dyspozytora serwisu – którego rola jest jedną z najważniejszych w całym procesie obsługi technicznej.

Warranticon prezentuje serię informacji powiązanych ze zgłoszeniem, dzięki czemu – bardzo często – możliwe jest rozwiązanie problemu bez interwencji serwisanta. Jeżeli jednak nie ma możliwości ingerencji zdalnej, wówczas wiedza jaką zawiera system pozwala właściwie dobrać nie tylko kompetencje osoby, ale również zasoby, które pomogą w usunięciu usterki.

Ustrukturyzowane informacje dostarczane do odpowiednich osób we właściwym momencie to cecha systemu klasy FSM. Warranticon stanie się centrum dowodzenia usługami oraz wartościowym „zautomatyzowanym członkiem zespołu”.


Serwis internetowy www.warranticon.com – zawiera wiedzę oraz informacje o systemie, które powinny jasno sprecyzować z jakich funkcjonalności korzystają użytkownicy nie tylko profesjonalni, ale także indywidualni. Liczymy na to, że społeczność Warranticon’u będzie się rozszerzała w bardzo różnych kierunkach, co pozwoli w niedalekiej przyszłości na stworzenie nowych możliwości – chociażby związanej z wirtualnym centrum zgłoszeń serwisowych.

Zapraszamy do subskrybcji newslettera – dzięki czemu, niezwłocznie dowiesz się o nowościach jakie udostępniamy w systemie.

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie będzie prezentowany przy odpowiedzi. Wymagane pola zaznaczone są gwiazdką *

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

bt_bb_section_top_section_coverage_image