Blog

Silne wsparcie klientów to nie tylko funkcja systemu

1 min czytania

Zmieniamy sposób prezentacji Warranticon, bo od dłuższego czasu system nie jest już wyłącznie systemem serwisowym. Generalnie ewolucja Warranticon wyraźnie skierowała się w stronę mechanizmów często spotykanych w systemach ERP. Aby być bardziej precyzyjnym warto zauważyć, że systemy ERP kompleksowo wspierają przedsiębiorcę w planowaniu zasobów przedsiębiorstwa (eng. ERP = Enterprise Resource Planning) często jednak, ważnym pytaniem jest zakres tej kompleksowości.

Na chwilę obecną – czyli wrzesień 2022 roku – Warranticon posiada serie możliwości, które z obszarów ERP raczej klasyfikujemy w płaszczyźnie funkcjonalności:

 • WMS – Warehouse Management System – System zarządzania magazynem,
 • FSM – Field Service Management – Zarządzanie serwisem terenowym,
 • CRM – Customer Relations Management – Zarządzanie relacjami z klientem.

Poziom Specjalizacji Warranticon został jednak dość wyraźnie określony. Czyli z plejady różnych systemów, których integracja jest zazwyczaj dość kosztochłonne, wybraliśmy te funkcjonalności, które faktycznie są usprawnieniem pracy naszych klientów z różnych branż. Aktualnie widzimy szczególnie duży wzrost zainteresowania automatyzacją procesów w branży eCommerce i Retail, gdzie automatyzacja pozwala zredukować koszty ludzkie, lub co częściej porządane, obsłużyć więcej zamówień, tym samym zespołem ludzkim.

Dlatego serwis internetowy warranticon.com – został przeprojektowany, tak, aby opowiedzieć jego potencjalnym użytkownikom o możliwościach i perspektywie korzyści, jakie mogą się pojawić w wyniku wdrożenia nowego, lepszego standardu.

Wsparcie i Doradztwo

Wiele spotkań i obserwacji oraz seria wdrożeń u klientów z różnych branż, pozwala nam zdecydowanie szybciej zrozumieć naszych potencjalnych nowych użytkowników. Dlatego oprócz eksplorowania naszych baz wiedzy i artykułów publikowanych na mediach społecznościowych, zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz pomocy, podpowiedzi, wskazówek? Skontaktuj się z nami.   

  Powiązane artykuły
  BlogeCommerce

  Sprzedaż produktów z numerem seryjnym - dlaczego Warranticon?

  1 min czytania
  Popularnym i chyba najbardziej rozpowszechnionym standardem w eCommerce jest sprzedaż produktów w sposób ilościowy, ale istnieją takie produkty, które posiadają indywidualne oznakowanie…
  BlogModułyZgłoszenia

  Przyspiesz procesy obsługi i zgłoszeń z systemem ticketowym

  3 min czytania
  System ticketowy możemy zdefiniować jako proces rejestrowania, zapisywania i rozwiązywania incydentów.
  BlogModuły

  Cyberbezpieczeństwo dla administracji publicznej

  2 min czytania
  Warranticon i aplikacja MPS Satellite – to dwa mocno zintegrowane narzędzia informatyczne, które w połączeniu mogą stać się świetnym źródłem informacji o…
  Połącz swój zespół z Warranticon!

  Poznawaj nowości i bądź zawsze na bieżąco