Mechanizmy wsparcia dla firm Info

Mechanizmy wsparcia dla firm

1 czerwca 20200

Systemy ERP są podstawowymi narzędziami, które optymalizują działalność operacyjną firmy na wielu płaszczyznach. Kluczową rolę odgrywają tutaj przede wszystkim aspekty finansowe, które związane są z pracami księgowymi, czy analitycznymi. Mechanizmy jakie obsługują systemy ERP, a jednocześnie ten system – sam w sobie – to kwestia właściwego wyboru funkcjonalności. Co tak na prawdę jest potrzebne firmie na określonym etapie dojrzałości? To pytanie jakie bardzo często pojawia się w momencie, w którym praca operacyjna staje się zbyt mechaniczna i monotonna.

Warranticon to istotne rozszerzenie i automatyzacja mechanizmów oraz procesów, które zajmują pracownikom zbyt dużo czasu. Wiele czynności wykonywanych przez człowieka może zostać zautomatyzowanych, dzięki czemu jego wydajność, kreatywność i efektywność biznesowa zyskuje na wartości.

Plejada funkcjonalności jakie odgrywają coraz większą rolę we współczesnym biznesie – zdecydowanie się zwiększyła. Funkcjonalności digitalizacji połączone z systemami typu DMS (eng. Document Management System) oraz klasyczne zarządzanie relacjami z kontrahentami prowadzone przez systemy CRM (eng.: Customer Management System) – to perspektywa tak szeroka, że często bywa zamykana w indywidualnych aplikacjach. Coraz częściej istotna staje się integracja tych zagadnień, tak aby nie było konieczności powielania jednej informacji w wielu systemach.

Strategiczne dla każdej firmy jest odpowiednie dozowanie informacji osobom delegowanym do pełnienia określonych funkcji. Uprawnienia jakimi możemy rozporządzać dają dostęp do różnej wiedzy, której złożoność i relacyjność staje się ważnym aspektem, dla możliwości wygenerowania właściwych wniosków.

System Serwisowy – to pojęcie, które rozumiane w sposób bezpośredni – pozwala domniemywać funkcjonalności jakie zawiera. Zarządzanie serwisem terenowym lub raczej usługami w terenie – to procedura, która ma znaczenie dla niemal każdego operacyjnego działu w firmie. Nie jest ważne co utrzymujemy czy serwisujemy! Może to być usługa świadczona dla klienta zewnętrznego lub dla służb wewnętrznych – a to co staje się kluczowe w tym zakresie to jakość i opłacalność tych czynności.

Zapewnienie ciągłości usług lub pracy sprzętu wymaga precyzyjnej kontroli czasu realizacji (SLA) oraz jakości, a w kolejności sprawnego wyciągania wniosków odnośnie zasadności tych działań.

Warranticon to narzędzie dla tych firm, które potrzebują spójnych informacji związanych z obsługiwanym sprzętem. Informacji zgromadzonych i odpowiednio skatalogowanych w jednym miejscu – dostępnym dla właściwych osób.

https://warranticon.com/wp-content/uploads/2020/06/warranticon-b2b.jpg

Odpowiedz

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.