Jak wykorzystać Warranticon w domu?

1 czerwca 20200

Dom powinien być uporządkowaną oazą spokoju. Miejscem gdzie możemy się wyciszyć, ale także poświęcić chwilę na „formalne” domowe obowiązki. Ktoś planuje zakupy te mniejsze, ale to te większe stanowią najczęściej ważną kwestię w kontekście finansowym. Kupowanie kosztownego sprzętu to także kupowanie gwarancji, którą warto kontrolować. Problem w tym, że kupowanie kolejnych rzeczy wiąże się z koniecznością gromadzenia coraz większej ilości dokumentów: paragony, karty gwarancyjne, czy instrukcje obsługi – a także konieczność wykonywania cyklicznych przeglądów – w przypadku tych bardziej złożonych produktów.

Duża ilość „papieru” to także coraz mniej miejsca w naszym domu. Ponadto musimy pilnować, aby dokument trafił w miejsce, które potem szybko zlokalizujemy. A czy nie łatwiej by było zdigitalizować tą wiedzę? Digitalizacja w Warranticon’ie pomoże nie tylko wyszukać właściwy dokument, ale także powiadomi nas o zbliżających się ważnych terminach – związanych z gwarancją lub cyklicznym przeglądem.

Inwentaryzacja sprzętu domowego pod kątem gwarancji to oszczędności oraz świadomość tego jakie mamy prawa, których możemy dochodzić od producenta, gdy sprzęt ulega awarii.

Wezwanie serwisu do sprzętu oraz monitorowanie kosztów jest często naszą słabością szczególnie wtedy, gdy w momencie krytycznym szukamy szybkiego rozwiązania. Warranticon pomoże zarejestrować odpowiednie informacje, aby kontrolować koszty jakie ponosimy na zakup sprzętu, a także na jego użytkowanie. Gdy wystąpi awaria szybko odnajdziesz historię związaną z produktem, która pomoże podjąć prawidłową decyzję o wymianie lub naprawie.

 

Bądź na bieżąco

Zainteresował Cię ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera po więcej!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i możliwościach współpracy? Zapraszamy do kontaktu.

Komunikacja między domownikami stanie się prostsza i automatyczna. Notatki i instrukcje obsługi w jednym miejscu to właściwa wskazówka, gdy padnie pytanie: „czemu ta maszyna nie działa”?

Warranticon został wyposażony w kilka mechanizmów często stosowanych w tak zwanych sieciach społecznościowych. Jednym z takich przykładów jest moduł notatek, dzięki któremu wyświetlając kartę dedykowaną konkretnemu produktowi możemy mieć dostęp do wskazówek innych użytkowników. Zarejestruj i zabezpiecz kod kontroli rodzicielskiej albo zapamiętaj sekwencję przywracania produktu do ustawień fabrycznych – wykorzystaj system tak jak potrzebujesz – szybko, zwinnie i intuicyjnie.

Warranticon dla użytkowników domowych dostępny jest tylko w wersji on-line z poziomu przeglądarki internetowej, a niebawem również z poziomu aplikacji mobilnej.

Jak zadbać o nasz sprzęt domowy. Komputery, telefony, samochody, oraz sprzęt RTV i AGD - to produkty na gwarancji. Czy na pewno kontrolujesz gwarancje swoich produktów?

Warranticon

Odpowiedz

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.