WŁĄCZ GŁOS WŁĄCZ GŁOS WŁĄCZ GŁOS WŁĄCZ GŁOS WŁĄCZ GŁOS
Doświadczenie
Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w świadczeniu usług serwisowych dla klientów biznesowych.
R&D
Tworzymy oprogramowanie branżowe w oparciu o doświadczenie i wiedzę rynkową.
Partnerstwo
Podczas budowania rozwiązań towarzyszą nam najwięksi, uznani producenci oprogramowania i urządzeń.
Inspiracja
Motywem do działań są dla nas rozmowy z genialnymi klientami, z którymi praca to czysta przyjemność.

krótka historia ediko
droga do Warranticon'u

Jak z firmy serwisowej zorientowanej na świadczenie usług terenowych staliśmy się firmą tworzącą oprogramowanie o unikalnych funkcjonalnościach?

2020: Warranticon

Ponad rok testowania aplikacji oraz jej mechanizmów na aktywnie działających procesach serwisowych obsługiwanych przez Ediko Sp. z o.o., aby uznać, że system jest gotowy do wprowadzenia na rynek komercyjny. Coraz większe zapotrzebowanie na rozwiązania wspomagające pracę zdalną oraz zarządzanie usługami terenowymi spowodowały – że przyśpieszyliśmy, dostosowując Warranticon do bieżących potrzeb użytkowników.

2019: Eksperyment

System w wersji zero jest gotowy do testów. Podejmujemy decyzję o uruchomieniu aplikacji, aby usprawnić wewnętrzne procesy w firmie Ediko. Testujemy aplikację na podstawie integracji z systemem Subiekt GT, którego moduł magazynowy oraz mechanizmy fakturowania zostają rozbudowane i zautomatyzowane. Przetwarzamy również coraz więcej danych z MPS Satellite – dzięki nie tylko usprawniamy inwentaryzację, ale także kontrolę stanów metrycznych maszyn drukujących.

2018: Rozwój innowacji

Zarząd firmy Ediko podejmuje decyzję o aktywacji dwóch innowacyjnych projektów – Warranticon i Welliot, które stają się podstawą strategii firmy. Oba projekty mają wygenerować niezależne produkty software’owe – których elementem wspólnym jest integralność z dedykowanymi usługami bazującymi na produktach hardware.

2017: MPS Satellite

Ediko komercjalizuje aplikację MPS Satellite – której głównym zadaniem jest monitorowanie drukarek i skanerów sieciowych. Aplikacja gromadzi coraz więcej danych z różnych środowisk informatycznych pracujących na rzecz wielu klientów. Pojawia się dylemat, jak zwinnie zarządzać taką ilością danych? – a więc, potrzeba systemu do zarządzania usługami, które zagwarantują ciągłość pracy tych maszyn.

2010 – 2016: Stabilizacja

Oferta firmy Ediko dociera do coraz większego grona użytkowników. Procesy w firmach wymagają coraz większej zwinności i elastyczności względem usług outsourcingu. Generujemy pierwsze, własne rozwiązania informatyczne usprawniające rozliczanie umów serwisowych oraz monitorowania urządzeń, które zyskują duże uznanie wśród klientów.

2001: Powstanie firmy

Spółka Ediko zostaje oficjalnie powołana i zarejestrowana jako firma świadcząca usługi w zakresie serwisu środowiska druku. Na przestrzeni czasu, zostają nawiązane strategiczne relację z takimi producentami jak: Lanier, Ricoh, Lexmark, Samsung, HP Inc czy Kodak.
bt_bb_section_top_section_coverage_image

Odwiedź nas kiedy chcesz?

Zespół rozwijający system Warranticon to specjaliści z wielu dziedzin. Napisz do nas i powiedz o czym chcesz porozmawiać. Zorganizujemy wirtualne lub osobiste spotkanie z właściwą osobą.
Siedziba
Nakielska 3
01-106, Warszawa, Polska
Chat online
Napisz do nas na chacie online. Jesteśmy dostępni 24/h
Dzwoń
wkrótce
Email us
contact@warranticon.com
bok@ediko.pl
https://warranticon.com/wp-content/uploads/2020/05/Warranticon-BlueWoman-Logo-1.png

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.