Integracje

Integracja z furgonetka.pl

1 Min

Integracja z platformą furgonetka.pl – jest jedną z bardziej zaawansowanych integracji w Warranticon i wybór tej integracji, otwiera użytkownikowi drogę do wysyłania paczek za pośrednictwem jednego z klikudziesięciu kurierów. Jeżeli posiadasz już podpisane umowy z kurierami – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Platforma furgonetka.pl staje się dla Ciebie pośrednikiem w wysyłaniu paczek, a Warranticon zyskuje możliwość automatycznego tworzenia listu przewozowego.

Monitoring cen konkurencji

furgonetka przykladowe ceny

Warranticon zintegrowany z Furgonetka.pl udostępni Ci możliwość podglądu kosztu nadania paczki u alternatywnego kuriera. W ten sposób Twój biznes zyska możliwość płynnej kontroli kosztów – a jeżeli okaże się że cena jest istotnie niższa, możesz bez przeszkód i dodatkowych integracji nadać paczkę tym właśnie kurierem.

Wprowadzając swoją umowę z kurierem np. DHL, do systemu furgonetka.pl, Warranticon automatycznie dowie się, że jest to kurier z którym masz już relację i nie naliczy, żadnej dodatkowej opłaty. Umowę rozliczasz jak dotychczas, a oszczędzasz czas jaki byłby potrzebny na przeprocesowanie wysyłki w dedykowanym systemie kuriera.

Jedna integracja = wiele dostępnych kurierów

furgonetka dostepni kurierzy

Lista dostępnych przewoźników krajowych i międzynarodowych jest stale aktualizowana i to również nie podlega dodatkowym opłatom. Pozbądź się problemu integracji z wieloma kurierami bezpośrednio – utrzymywanie tylu konfiguracji jest kłopotliwym kosztem, który dzięki integracji Warranticon i Furgonetka nie będzie Cię już dotyczył.

 

Dlaczego warto zintegrować furgonetka.pl

Warranticon będzie dla Ciebie systemem centralnym, gdy procesujesz wysyłkę paczek do zamówień pozyskiwanych z różnych źródeł. Integrując Warranticon z Furgonetka.pl zyskujesz jednocześnie Integrację np.: Furgonetka.pl z Shopify lub PrestaShop. Wykorzystaj potencjał centralizacji procesów logistycznych zyskując serię dodatkowych możliwości.

Pros

 • +Automatyczne drukowanie listu przewozowego
 • +Przenoszenie danych wysyłki z zamówienia do platformy kurierskiej
 • +Zaawansowana kontrola poprawności danych na liście przewozowym
 • +Drukowanie etykiety samoprzylepnej
 • +Dodatkowa komunikacja z klientem (email, SMS)
 • +Monitoring ścieżki przesyłki
 • +Automatyczna zamian statusu w przypadku zwrotu
 • +Rejestr historii przesyłek
 • +Filtrowanie i grupowanie paczek na podstawie danych kuriera
 • +Dodatkowe warianty np.: paczka pobraniowa, wskazywanie punktu odbioru, itp.

Cons

 • -jeżeli z jakiejś przyczyny potrzebujesz bezpośredniej integracji z konkretnym kurierem, ta integracja nie jest dla Ciebie. Zapytaj o integrację dedykowaną.
Powiązane artykuły
DokumentacjaIntegracje

Konfiguracja integracji z Shopify - Instrukcja Krok po Kroku

5 Min
Rozpoczęcie pracy na systemie Warranticon zintegrowanym z platformą Shopify, wymaga aktywacji kilku kluczowych mechanizmów. Konfiguracja jest bardzo prosta i jej wykonanie nie…
Integracje

Integracja z Subiekt GT

1 Min
Warranticon jest oficjalnym partnerem firmy InsERT będącej producentem i dystrybutorem systemu Subiekt GT – (Rozwiązanie Partnerskie). Dzięki integracji użytkownicy systemu Subiekt GT…
eCommerceIntegracje

Integracja Shopify - rozbuduj możliwości sklepu internetowego

1 Min
Połączenie platformy sklepowej Shopify – z systemem Warranticon, to integracja, która istotnie zwiększa możliwości użytkownika obsługującego sprzedaż online. Warranticon ułatwia przede wszystkim…