eCommerceIntegracje

Integracja Shopify – rozbuduj możliwości sklepu internetowego

1 Min

Połączenie platformy sklepowej Shopify – z systemem Warranticon, to integracja, która istotnie zwiększa możliwości użytkownika obsługującego sprzedaż online. Warranticon ułatwia przede wszystkim zarządzanie magazynami i stanami magazynowymi produktów. Czyli nie tylko powiążesz magazyn w Warranticon z jednym z magazynów Shopify, ale również w sposób powszechnie znany, będziesz zarządzać tymi stanami tworząc dokumenty magazynowe takie jak: Przyjęcie Wewnętrzne, Wydanie Wewnętrzne, Przyjęcie Zewnętrzne, Wydanie Zewnętrzne, czy Przesunięcie Międzymagazynowe (popularne MM).

Integracja Shopify i Warranticon to przede wszystkim możliwość zyskania jednego centralnego systemu procesowania zamówień. Mając jeden lub wiele sklepów, wszystkie zamówienia odnajdziesz na jednym ekranie Warranticon – po czym uruchomisz proces kompletowania zamówień – zgodnie ze swoimi preferencjami. Możesz tworzyć kompletację na podstawie grupowania produktów do zamówień, lub grupowania produktów dla wielu zamówień.

Jeśli posiadasz magazyn fizyczny – Warranticon pomoże Ci ustalić właściwą ścieżkę kompletacji – czyli zyskasz możliwość wdrożenia standardu lokacji magazynowych.

Najbardziej lubiana przez użytkowników funkcja, to możliwość wykonania wszystkich czynności w jednym systemie, jednocześnie aktualizując statusy zamówień i stany produktów w sklepie internetowym. Alan Pajek, CEO Warranticon – 2022 

Warranticon to także system magazynowy pracujący w standardzie WMS – więc zyskujesz nowoczesne narzędzie do pracy, które ułatwia koordynowanie działań i przygotowuje Cię do skalowania biznesu. Warranticon nie zarządza zasobami marketingowymi – więc zabezpieczasz swoją firmę odpowiednio planując kompetencje użytkowników. To co jest wątkiem marketingowym oddajesz, a nie logistycznym realizujesz w narzędziach marketingowych. Logistyka i zarządzanie magazynem staje się niezależną grupą czynności, za które odpowiedzialność biorą właściwe osoby. Przedsiębiorca natomiast, zyskuje świetny sposób na kontrolę i koordynację procesów biznesowych. Taką gwarancję daje Warranticon zintegrowany z Shopify.  

Potrzebujesz pomocy, podpowiedzi, wskazówek? Skontaktuj się z nami.

  Najważniejsze cechy integracji

  Jeżeli potrzebujesz podnieść standard jakości pracy przy obsłudze zamówień z platformy Shopify, Warranticon pomoże Ci zautomatyzować lub rozbudować czynności operacyjne.

  Pros

  • +Pobieranie zamówień z Shopify do Warranticon (na żywo)
  • +Synchronizacja stanów magazynowych dwukierunkowa
  • +Tworzenie dokumentów handlowych - faktury, paragony, dokumenty sprzedaży
  • +Drukowanie paragonu
  • +Tworzenie listu przewozowego
  • +Zbiorowe kompletowanie produktów do zamówień
  • +Znakowanie produktów kodem kreskowym lub QR
  • +Synchronizacja stanów np. z Subiekt GT lub Fakturownia.pl

  Cons

  • -Wystawianie produktu do sprzedaży - ten zakres pozostawiamy systemom klasy PIM (Product Information Management)
  Powiązane artykuły
  Case StudyeCommerce

  VAT-OSS, czyli procedura upraszczająca sprzedaż zagraniczną dla przedsiębiorców

  3 Min
  Od 1 lipca 2021 roku w życie weszła procedura VAT-OSS, która ma ułatwić przedsiębiorcom sprzedającym towary i usługi na rynkach zagranicznych rozliczanie…
  Case StudyeCommerce

  Jak skutecznie zwiększyć sprzedaż online? Oto 9 kluczowych wskazówek dla każdego przedsiębiorcy, który chce osiągnąć sukces w e-commerce.

  5 Min
  W dzisiejszych czasach e-commerce jest jednym z najbardziej rozwijających się sektorów biznesowych, a skuteczna sprzedaż online staje się kluczowa dla sukcesu wielu…
  eCommerceOferta dla ...

  Jak się wyróżnić w branży retail?

  2 Min
  Innowacyjne rozwiązania dla branży retail Systemy jakie są poszukiwane w branży retail dotykają bardzo wielu aspektów działalności i stają się coraz bardziej…