Integracje

Integracja Fakturownia.pl

1 min czytania

Fakturownia.pl to jeden z popularniejszych systemów do fakturowania w Polsce. Integracja Warranticon z Fakturownia.pl to przede wszystkim synchronizacja kluczowych dla organizacji danych, która nie tylko pozwoli rozpocząć pracę z Warranticon bez konieczności zmiany przyzwyczajeń związanych z fakturownia.pl, ale także może stać się ciekawym rozszerzeniem funkcjonalnym.

Synchronizacji podlegają przede wszystkim dokumenty finansowe, czyli generując dokument faktury lub paragonu w Warranticon, jego odpowiednik pojawi się w systemie fakturownia. Dodatkowym wariantem jest synchronizacja kosztorysów i wykorzystanie mechanizmów dostępnych w fakturownia.pl do tworzenia automatyzacji w obszarze opracowywania wycen.

Komunikat z portalu fakturownia.pl:

Dzięki API system fakturownia można łatwo zintegrować z innymi aplikacjami. W przykładach podajemy wywołania za pomocą narzędzia CURL, które można łatwo zastąpić wywołaniem dowolnego języka programowania.
Jeśli do Waszej integracji potrzebne będą dodatkowe funkcje wywoływane przez API to prosimy o kontakt – postaramy się szybko je dodać.
Wszystkie przykłady działają z JSON lub XML (wystarczy zmienić rozszerzenie xml na json). Wszystkie wywołania API działają z SSL, warto więc w wersji produkcyjnej zamienić HTTP na HTTPS.

 • Faktury
 • Produkty / usługi
 • Klienci
 • Dokumenty magazynowe
 • Płatności
 • Kategorie
 • Magazyny
 • Integracje
 • Działy

 

Potrzebujesz pomocy, podpowiedzi, wskazówek? Skontaktuj się z nami.  Integracja Fakturownia.pl z eCommerce

  Fakturownia.pl to platforma z którą Warranticon został zintegrowany w pierwszej kolejności. Fakturownia jako system w pełni chmurowy i dostępny online jest ciekawą alternatywą dla systemów instalowanych on-site.

  Plusy

  • +Integracja istotnie rozszerza możliwości operacyjne firmy, natomiast aspekty handlowo-finansowe koncentruje w jednym miejscu.
  • +Warranticon staje się narzędziem operacyjnym
  • +Fakturownia natomiast staje się narzędziem księgowym

  Minusy

  • -Warranticon jako system wyposażony w mechanizmy WMS posiada zdecydowanie szersze powiązania z innymi modułami - np. zamówień, zgłoszeń, czy zadań. Poprzez tą relacyjność konieczne jest ustalenie nadrzędności systemu Warranticon - i synchronizację dokumentów finansowych w jednym kierunku, czyli Warranticon do Fakturownia. Komunikacja w drugą stronę nie jest zalecana.
  Powiązane artykuły
  DokumentacjaIntegracje

  Konfiguracja integracji z Shopify - Instrukcja Krok po Kroku

  5 min czytania
  Rozpoczęcie pracy na systemie Warranticon zintegrowanym z platformą Shopify, wymaga aktywacji kilku kluczowych mechanizmów. Konfiguracja jest bardzo prosta i jej wykonanie nie…
  eCommerceIntegracjePakiety

  Hello Shopify! Pakiet Startowy dla platformy Shopify

  2 min czytania
  Shopify to silnik sklepów internetowych, który w bardzo szybkim tempie zdobywa uznanie użytkowników. Jest to jednak wyłącznie platforma eCommerce, która w pewnych…
  Integracje

  Integracja z Subiekt GT

  1 min czytania
  Warranticon jest oficjalnym partnerem firmy InsERT będącej producentem i dystrybutorem systemu Subiekt GT – (Rozwiązanie Partnerskie). Dzięki integracji użytkownicy systemu Subiekt GT…
  Połącz swój zespół z Warranticon!

  Poznawaj nowości i bądź zawsze na bieżąco