IDEA SYSTEMU Odwiedź nas na YouTube Najwyższy czas na przygotowanie się do Zimy Zmień swój system jesienią! Rozwiązujemy problemy eCommerce Wszystko w jednym miejscu Obsługa zgłoszeń i zadań Idealne dla serwisu technicznego Case Studies - eCommerce Relacja Video - backstage Obejrzyj na YouTube Inspiracja dla Twojej firmy Poradnik użytkownika Strefa Klienta Poznaj gamę funkcjonalności systemu Odkryj Warranticon Zapytaj nas na sesji Q&A Sprawdź Kalendarz Szkoleń

Poznaj specyfikę funkcjonalności
z których możesz korzystać

Wybierz kategorię klasyfikacji funkcjonalności i odkryj nowe możliwości z systemem Warranticon
All

Funkcjonalności systemu zorientowane na ludzi

Warranticon to przede wszystkim system serwisowy, ale co kryje się pod tym pojęciem w dużym stopniu zależy od perspektywy użytkownika. Dynamiczny rozwój firm oraz ich oczekiwanie związane z automatyzacją procesów operacyjnych to przyczyny dla których sposoby użytkowania systemów różnych klas na pewno będą szybko ewoluowały.
https://warranticon.com/wp-content/uploads/2019/09/blog-15.jpg

Warranticon – daje wiele możliwości personalizacji i selekcji mechanizmów z jakich chcemy korzystać. Im bardziej zaawansowany użytkownik tym więcej mechanizmów może wykorzystywać. Pierwszym elementem jaki pojawi się w pracy z systemem jest  inwentaryzacja produktów.

Katalogowanie produktów oraz ich parametryzacja jest to mechanizmy, których właściwa obsługa, nadaje działaniom operacyjnym nową jakość. Porządkowanie danych wiąże się z odpowiednim ich opisem oraz dokumentowaniem – co jest możliwe dzięki zaimplementowanej logice repozytorium plików.

Posiadając produkty w określonej strukturze kart katalogowych możemy aktywować mechanizmy gwarancyjne – których kontrola ustrzeże użytkownika przed kosztami, których można uniknąć z tytułu gwarancji producenta lub rękojmi sprzedawcy.

Omówione dotąd funkcjonalności sprawdzą się w niemal każdym otoczeniu – organizacyjnym jak i domowym, gdzie pilnowanie zasobów i ich płynności działania, często jest poważną bolączką w momentach krytycznych.

Kolejne rozszerzenia Warranticon’u to już rozwiązania dla użytkowników zaawansowanych i wymagających. Użytkownik zaawansowany – potrzebuje nie tylko inwentaryzacji, ale również kontroli stanów magazynowych. Prawidłowe zarządzanie magazynem pozwala na zwinne Zarządzanie Zadaniami powstającymi na podstawie Zgłoszeń Serwisowych.

Delegowanie zadań, a w następstwie właściwe ich rozliczanie w oparciu o zużyte materiały czy przeznaczony czas, pozwala na utworzenie powiązań generujących analizę rentowności powiązanych produktów, umów czy współpracy z kontrahentem.

Rozwiązania dla serwisu
Inwentaryzacja dla firm
Katalog dla domu

Jaki moduł potrzebujesz?
Segmentacja

FunkcjonalnośćPRO / Ekspert SerwisSMB BusinessMICRO BusinessHOME Office (B2C)
Integracje z zewnętrznymi zasobamiSubiekt GT, Active Directory
Deployment (Dostępność)On-SiteOn-Site, CloudCloudCloud
Pamięć dyskowa w standardzieHosting własny1 GB500 MB100 MB
Limit obsługiwanych kontrahentówBez limitu10 0001 000100
Limit obsługiwanych kart produktówBez limitu10 0001 000100
Inwentartzacja i katalogowanie produktów
Wirtualne magazyny
Zarządzanie magazynem, dokumenty magazynowe
Zarządzanie kontrahentami, firmami, podmiotami
Zarządzanie plikami, repozytorium
Zarządzanie procesami serwisowymi
Podstawowe zarządzanie licznikami produktów
Zaawansowane mechanizmy metryczne
Zarządzanie umowami serwisowymi
Zarządzanie podwykonawcami
Automatyczny monitoring urządzeń
Raporty Biznesowe (BI)
Dodaj do ulubionych
Zarządzanie gwarancjami
Zarządzanie notatkami
https://warranticon.com/wp-content/uploads/2020/06/war-circle-woman-finger.png

Skontaktuj się z nami!
podpowiemy jak dobrać funkcjonalności

Decydując o typie instancji Warranticonu jaki będzie towarzyszył Ci w pracy, ważne jest, aby mieć pełną wiedzę na temat możliwości jakie daje nam określony "deployment".

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.