Automatyzacja na najwyższym poziomie Info

Automatyzacja na najwyższym poziomie

18 czerwca 20210

Chcemy, aby każdy system i rozwiązanie jakiej powstaje w Ediko było wyposażone w algorytmy, które usprawniają pracę. Dlatego właśnie w systemie Warranticon pojawiło się wiele aspektów integracji wśród, których można wyróżnić te popularne:

  • integracja z GUS – pobieranie danych kontrahentów na podstawie numeru NIP, aby przyśpieszyć zarządzanie kontrahentami,
  • integracja z skrzynkami pocztowymi (Gmail, Office 365 itp), aby szybko przenosić treści e-mail na zgłoszenia serwisowe,
  • integracja z Active Directory – aby ułatwić użytkownikom logowanie do systemu,
  • integracje z ERP – aby standaryzować stany magazynów czy generować dokumenty finansowe (np. synchronizacja z Subiekt GT, Fakturownia.pl itp),
  • integracja CNET – aby użytkownik i klient nie musieli poszukiwać informacji o produktach w wielu miejscach.
  • integracja GPS – dla szybkiego zlokalizowania Kontrahenta, jego lokalizacji i produktów na mapie.

Powyższe to dopiero początek. Najsilniejszą stroną systemu Warranticon jest jego algorytm analizy danych IoT (eng. Internet of things). Zastosowanie algorytmu jest bardzo wszechstronne i niezwykle przydatne, gdy chcemy szybko ocenić zasadność zgłoszenia serwisowego, a tym samym aktualny stan techniczny lub eksploatacyjny serwisowanego produktu.

 

Bądź na bieżąco

Zainteresował Cię ten artykuł? Zapisz się do naszego newslettera po więcej!

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach i możliwościach współpracy? Zapraszamy do kontaktu.

 

Zaawansowana Biblioteka Metryk

Opracowaliśmy mechanizm dzięki któremu możliwe jest monitorowanie produktów, które mają zdolność komunikowania informacji na swój temat. Dzięki tej bibliotece obsługa serwisu ma możliwość:

  • poznać aktualny przebieg maszyny – na podstawie pomiaru danych licznikowych możemy system wizualizuje trend pracy urządzenia oraz wychwytuje anomalie jakie pojawiają się w trakcie pracy maszyny lub materiału w niej zawartego.
  • zapoznać się z komunikatami technicznymi maszyny, np.: brakuje mi tonera – w przypadku drukarki, mam zużytą baterię w przypadku Welliot City. Wszystkie komunikaty podlegają pewnym zasadom opartym o uczenie maszynowe (eng. Machine Learning). Ucząc Warranticon pojęć jakie mogą odnosić się do danej potrzeby, możemy szybko zaklasyfikować podobne zdarzenia do jednej kategorii i określić jej regułę działania lub priorytet.
  • przeanalizować komponenty produktu kontrolując ich poziom lub indywidualny przebieg. Najlepszym i bardzo zrozumiałym przykładem jest w tym kontekście również drukarka, która ma w sobie kilka tonerów, zużywanych wraz z procesem drukowania. Wszystkie powiązane z urządzeniem produkty lub inne urządzenia są indywidualnie postrzegane przez Warranticon co pozwala nam na bardzo szczegółową weryfikację różnych zjawisk.

Dzięki pracy na Warranticonie i jego dynamicznych tabelach zyskujesz możliwość szybkiego zapoznania się z ilością zdarzeń wśród monitorowanych produktów, a jednocześnie możesz kontrolować dystrybucję materiałów eksploatacyjnych – zasadność ich wysyłki, a także samą wysyłkę, dzięki powiązaniu z mechanizmami integracji firm kurierskich. 

Potencjał wykorzystania Biblioteki Metryk w Warranticonie będziemy wielokrotnie przywoływać, bo technologia stale się rozwija, a produkty które nas otaczają są coraz „mądrzejsze”.

https://warranticon.com/wp-content/uploads/2021/06/mashine-learning-warranticon-lq-1280x684.jpg

Odpowiedz

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.

Ediko Sp. z o.o. 2020 – warranticon.com – wszystkie prawa zastrzeżone.