Chcemy, aby każdy system i rozwiązanie jakiej powstaje w Ediko było wyposażone w algorytmy, które usprawniają pracę. Dlatego właśnie w systemie Warranticon pojawiło się wiele aspektów integracji wśród, których można wyróżnić te popularne:
- integracja z GUS – pobieranie danych kontrahentów na podstawie numeru NIP, aby przyśpieszyć zarządzanie kontrahentami,
- integracja z skrzynkami pocztowymi (Gmail, Office 365 itp), aby szybko przenosić treści e-mail na zgłoszenia serwisowe,
- integracja z Active Directory – aby ułatwić użytkownikom logowanie do systemu,
- integracje z ERP – aby standaryzować stany magazynów czy generować dokumenty finansowe (np. synchronizacja z Subiekt GT, Fakturownia.pl itp),
- integracja CNET – aby użytkownik i klient nie musieli poszukiwać informacji o produktach w wielu miejscach.
- integracja GPS – dla szybkiego zlokalizowania Kontrahenta, jego lokalizacji i produktów na mapie.
Powyższe to dopiero początek. Najsilniejszą stroną systemu Warranticon jest jego algorytm analizy danych IoT (eng. Internet of things). Zastosowanie algorytmu jest bardzo wszechstronne i niezwykle przydatne, gdy chcemy szybko ocenić zasadność zgłoszenia serwisowego, a tym samym aktualny stan techniczny lub eksploatacyjny serwisowanego produktu.
Subskrybuj
Bądź zawsze na bieżąco z nowościami z Warranticon
Połącz swój zespół z Warranticon!
Poznawaj nowości i bądź zawsze na bieżąco
Zaawansowana Biblioteka Metryk
Opracowaliśmy mechanizm dzięki któremu możliwe jest monitorowanie produktów, które mają zdolność komunikowania informacji na swój temat. Dzięki tej bibliotece obsługa serwisu ma możliwość:
- poznać aktualny przebieg maszyny – na podstawie pomiaru danych licznikowych możemy system wizualizuje trend pracy urządzenia oraz wychwytuje anomalie jakie pojawiają się w trakcie pracy maszyny lub materiału w niej zawartego.
- zapoznać się z komunikatami technicznymi maszyny, np.: brakuje mi tonera – w przypadku drukarki, mam zużytą baterię w przypadku Welliot City. Wszystkie komunikaty podlegają pewnym zasadom opartym o uczenie maszynowe (eng. Machine Learning). Ucząc Warranticon pojęć jakie mogą odnosić się do danej potrzeby, możemy szybko zaklasyfikować podobne zdarzenia do jednej kategorii i określić jej regułę działania lub priorytet.
- przeanalizować komponenty produktu kontrolując ich poziom lub indywidualny przebieg. Najlepszym i bardzo zrozumiałym przykładem jest w tym kontekście również drukarka, która ma w sobie kilka tonerów, zużywanych wraz z procesem drukowania. Wszystkie powiązane z urządzeniem produkty lub inne urządzenia są indywidualnie postrzegane przez Warranticon co pozwala nam na bardzo szczegółową weryfikację różnych zjawisk.
Dzięki pracy na Warranticonie i jego dynamicznych tabelach zyskujesz możliwość szybkiego zapoznania się z ilością zdarzeń wśród monitorowanych produktów, a jednocześnie możesz kontrolować dystrybucję materiałów eksploatacyjnych – zasadność ich wysyłki, a także samą wysyłkę, dzięki powiązaniu z mechanizmami integracji firm kurierskich.
Potencjał wykorzystania Biblioteki Metryk w Warranticonie będziemy wielokrotnie przywoływać, bo technologia stale się rozwija, a produkty które nas otaczają są coraz „mądrzejsze”.